Mgr. Dušan Tomčo

manažer – lídr kandidátky

Narodil se v Berouně. Vystudoval obor učitelství pro střední školy na ústecké Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Jako pedagog působil na ZŠ ve Králově Dvoře. Momentálně pracuje jako oblastní manažer nezávislých finančních konzultantů. Je ženatý a má dvě dcery. Už pětadvacet let se věnuje dálkovému běhání a triatlonu, především jeho nejnáročnější formě, závodům série IRONMAN. Proto je lídr kandidátky Nezávislých Berouňáků houževnatý, vytrvalý a nikdy se nevzdává.

Naši lidé

Mgr. Eva Chlumská  </p>
<div class="mem-num">2</div>
<p>

Mgr. Eva Chlumská

2

zástupkyně ředitele ZŠ – radní

Narodila se v Berouně. Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy a učitelské profesi se věnuje už 22 let,
v poslední době jako zástupkyně ředitele na Jungmannově ZŠ Beroun. S manželem, který pracuje jako profesionální hasič, vychovala dvě dcery. Velkou radost jí dělá šestiletý vnouček. Má ráda léto, moře, slunce a rodné město, na kterém je podle vlastních slov závislá. Za Nezávislé Berouňáky poprvé kandidovala už v roce 2000.

Mgr. Olga Chocová </p>
<div class="mem-num">3</div>
<p>

Mgr. Olga Chocová

3

učitelka na gymnáziu – radní

Narodila se v Berouně. Vystudovala Pedagogickou a Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, ve školství strávila celý profesní život. Přes dvacet let učila na Gymnáziu Joachima Barranda český jazyk a společenské vědy. Touha po vzdělávání ji neopouští, navštěvuje přednášky na univerzitě 3. věku. Má dvě dcery a pět vnoučat, zajímá se o umění, literaturu, cestování a politiku. Také proto se zapojila do dění ve městě a jako zastupitelka pracovala v komisi prevence kriminality a v letopisecké komisi.

Radek Dolejš  </p>
<div class="mem-num">4</div>
<p>

Radek Dolejš

4

podnikatel – zastupitel

Narodil se v Hořovicích, ale jen proto,
že berounskou porodnici zrovna malovali. Vystudoval obor ekonom na Střední zemědělské škole v Hořovicích. Po maturitě však nastoupil do rodinné firmy – redakce Nezávislých novin ECHO. V roce 1996 založil reklamní a grafické studio Dalmat, které vede dodnes. Mimo to trénuje otec dvou synů nejmenší hokejbalisty v berounském klubu SK Kelti, rád chodí po horách a jezdí na kole. Dlouholetý člen městské kulturní komise například pomáhal obnovit berounské masopustní tradice. Rovněž je členem redakční rady Radničního listu. Od roku 2017 je zastupitelem.

MUDr. Kateřina Táborská </p>
<div class="mem-num">5</div>
<p>

MUDr. Kateřina Táborská

5

lékařka – zastupitelka

Narodila se v Hořovicích, ale celý život bydlí
v Berouně. Po gymnáziu absolvovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Motole. Specialistka na kožní problémy pracovala na berounské poliklinice, od roku 1995 vede soukromou ambulanci. Má dvě děti. Angažuje se v několika odborných sdruženích, ve volném čase čte, cestuje, jezdí na kole a na lyžích. Posledních osm let působí v městském zastupitelstvu.

Josef Štěpánek </p>
<div class="mem-num">6</div>
<p>

Josef Štěpánek

6

hudebník – radní

Narodil se v Berouně. Po gymnáziu vystudoval obor kytara na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Už od roku 1993 vyučuje na Soukromé základní umělecké škole Dr. Lidinské, posledních čtrnáct let je jejím ředitelem. Jako kytarista koncertuje s mnoha soubory a kapelami, podílí se na nahrávání alb a spolupracuje také na filmové a divadelní hudbě. Rád sportuje, zajímá se o architekturu a design. V roce 2010 se stal zastupitelem, o pět let později radním.

Mgr. Bc. Jiří Besser, LL.M. </p>
<div class="mem-num">7</div>
<p>

Mgr. Bc. Jiří Besser, LL.M.

7

advokát

Narodil se v Praze. Absolvoval berounské gymnázium a pevné pouto s městem nikdy nepřerušil, přestože studoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a postgraduálně také na právnické fakultě University of Cambridge ve Velké Británii. Od roku 2006 se nejprve jako koncipient, později jako advokát věnuje obchodnímu právu. Má jednoho syna, ve volných chvílích cestuje, sportuje, poslouchá šansony a klasickou hudbu. Za Nezávislé Berouňáky kandiduje podruhé.

MUDr. Klára Šillerová </p>
<div class="mem-num">8</div>
<p>

MUDr. Klára Šillerová

8

lékařka – zastupitelka

Narodila se v Berouně. Po maturitě na zdejším gymnáziu studovala na 2. lékařské fakultě v Praze, kde si vybrala obor pediatrie. Působila v kladenské nemocnici, v porodnici Apolinářská a ve Fakultní nemocnici Motol, momentálně vede soukromou praxi jako dětská lékařka. Má čtyři děti a hodně času s nimi tráví především na zimních stadionech, všichni tři synové totiž hrají hokej.

Ing. Simona Boldi </p>
<div class="mem-num">9</div>
<p>

Ing. Simona Boldi

9

vedoucí odboru MěÚ

Narodila se v Brně. Do Berouna se přistěhovala v roce 2002 a zůstala v něm natrvalo. Vystudovala střední ekonomickou školu a Vysoké učení technické v Brně.
S přestávkami na mateřskou dovolenou pracuje od roku 2006 na berounském Městském úřadě, momentálně jako vedoucí Odboru školství a volnočasových aktivit. Ráda cestuje, hraje tenis a lyžuje, chodí do divadla a do kina. Dlouhodobě spolupracuje s neziskovým sektorem.

Petr Bureš </p>
<div class="mem-num">10</div>
<p>

Petr Bureš

10

majitel autoškoly

Narodil se v Berouně. Vystudoval gymnázium
a dvouletou nástavbu na poděbradské hotelové škole. V roce 1990 založil autoškolu, kterou provozuje dodnes. Kromě řidičů školí také profesionální šoféry. Ženatý otec dvou dětí rád plave a běhá. Na kandidátce Nezávislých Berouňáků se objevuje poprvé.

Romana Chvátalová </p>
<div class="mem-num">11</div>
<p>

Romana Chvátalová

11

majitelka taneční školy

Narodila se v Ústí nad Labem, ale od devatenácti let žije v Berouně. Po gymnáziu studovala Konzervatoř Jaroslava Ježka a také trenérství na Fakultě tělesné výchovy
a sportu v Praze. Od roku 1998 profesionálně tancuje. Vede kurzy pro mládež i pro dospělé a každoročně pořádá Velkou cenu města Berouna ve sportovním tanci. Matka dvou dcer a babička tří vnoučat kandiduje za Nezávislé Berouňáky podruhé.

Mgr. Martin Onderka </p>
<div class="mem-num">12</div>
<p>

Mgr. Martin Onderka

12

podnikatel

Narodil se v Hořovicích, ale v Berouně žije už od roku 1986. Absolvoval gymnázium, Střední průmyslovou školu stavební a po několikaleté přestávce také pedagogický obor na Západočeské univerzitě v Plzni. Od roku 1998 podniká v oblasti koupelnového příslušenství. Má tři děti, a kromě organizování společenských akcí se věnuje dlouhým závodům na horských kolech, vodním sportům, hokeji a snowboardingu.

MUDr. Marcela Gregůrková </p>
<div class="mem-num">13</div>
<p>

MUDr. Marcela Gregůrková

13

lékařka

Narodila se v Uherském Hradišti. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, v roce 1999 atestovala z hygieny a epidemiologie. Pracovala na neurologie hořovické nemocnice, zároveň se ale věnovala dalšímu vzdělávání. Rok studovala akupunkturu pro lékaře, úspěšně absolvovala kurz spánkové medicíny a momentálně se věnuje také tradiční čínské medicíně. Za Nezávislé Berouňáky kandiduje poprvé.

Mgr. Jiří Pachner  </p>
<div class="mem-num">14</div>
<p>

Mgr. Jiří Pachner

14

učitel

Narodil se v Berouně. Od svých třinácti let bydlí na Černém vršku. Po gymnáziu studoval němčinu na Pedagogické fakultě Západočeské univerzity v Plzni. Němčinu pak vyučoval a stále učí na několika středních školách ve městě. Velký fanoušek metalové muziky hraje na baskytaru v kapele Black Hill, jezdí na kole a věnuje se svým dvěma synům.

Ing. Miroslava Kučerová </p>
<div class="mem-num">15</div>
<p>

Ing. Miroslava Kučerová

15

ředitelka Domova penzion pro seniory

Narodila se v Berouně. Ve městě strávila celý osobní i profesní život. Po gymnáziu studovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze.
Po promoci pracovala v oboru, v roce 1995 se stala ředitelkou Domova penzion pro důchodce. Ten vede dodnes. Věnuje se turistice po Berounsku a zahrádce.

Ing. Jiří Mužík </p>
<div class="mem-num">16</div>
<p>

Ing. Jiří Mužík

16

soukromý zemědělec

Narodil se v Berouně. Po Střední zahradnické škole v Mělníku studoval rostlinnou produkci na České zemědělské univerzitě v Praze. Od roku 2015 podniká jako soukromý zemědělec na Zdejcině. Má dvě dcery, rád poslouchá country hudbu a sleduje hry Žižkovského divadla Járy Cimrmana. V politice se dosud neangažoval, kandiduje poprvé.

Mgr. Stanislav Lidinský </p>
<div class="mem-num">17</div>
<p>

Mgr. Stanislav Lidinský

17

ředitel gymnázia

Narodil se v Písku. Po studiu matematiky a fyziky na pedagogické fakultě začal učit na berounském Gymnáziu Joachima Barranda. Od roku 1992 zde působí jako ředitel. Rád sleduje fotbal, poslouchá hudbu, vaří a snaží se pomáhat manželce s podnikáním. Na kandidátkách Nezávislých Berouňáků se pohybuje od roku 1998.

Jan Parkan </p>
<div class="mem-num">18</div>
<p>

Jan Parkan

18

majitel reklamního studia

Narodil se v Berouně. Vyučený aranžér si prodloužil studia na střední škole se zaměřením na reklamu a propagaci. Pracoval v reklamním oddělení textilky, jako metodik výtvarných oborů a v roce 1990 založil reklamní studio, které vlastní dodnes. Má dvě dcery, baví ho sport, kultura, umění, cestování a zajímá se o veškeré novinky související s reklamou. Za Nezávislé Berouňáky kandiduje posedmé.

Michal Kutzendörfer </p>
<div class="mem-num">19</div>
<p>

Michal Kutzendörfer

19

živnostník

Narodil se v Berouně, odkud se nikdy neodstěhoval. Vystudoval stavební průmyslovku v Praze. Celý svůj profesní život se věnuje obchodní činnosti. 17 let se pohyboval v telekomunikacích, momentálně pracuje jako realitní a investiční specialista. Otce tří dcer baví historické romány a návštěvy hradů či zámků. Za Nezávislé Berouňáky kandiduje poprvé.

Pavel Končel </p>
<div class="mem-num">20</div>
<p>

Pavel Končel

20

jednatel společnosti

Narodil se v Praze. Absolvoval střední průmyslovku, pracoval jako elektromontér a projektant, později se začal věnovat pojišťovnictví. Současný jednatel makléřské společnosti má dvě děti a považuje se za hrdého berounského patriota. Ve volných chvílích sportuje, cestuje a věnuje se gastronomii. Do zastupitelstva kandiduje pošesté.

Ing. Miroslav Endrle </p>
<div class="mem-num">21</div>
<p>

Ing. Miroslav Endrle

21

důchodce

Narodil se v Berouně. Po gymnáziu, kterému se tehdy říkalo jedenáctiletá škola, studoval na Vysoké škole strojní a textilní v Liberci. Později pracoval jako technolog, referent nákupu či vedoucí počítačového oddělení. Dvanáct let provozoval drogerii na Husově náměstí. Bývalého místostarostu baví kreslení, fotografování a vášnivě rád staví LEGO, především modely lokomotiv.

© Copyright 2010-2014 Nezávislí Berouňáci | Všechna práva vyhrazena